• 5 Gün & 4 Gece

Karadeniz Turu

0
 • 19-23 Eylül 2020

1750 TL

 • Kişi Başı Ücret : 1750₺
 • Kontenjan : Müsait
 • Vize Durumu : Yok
 • Ulaşım : Lüx Otobüs

İLETİŞİM
Tur Programı
Fiyatlar
Hizmet Detayları
Genel Bilgiler
Harita

 

MAVİ İLE YEŞİLİN BİRLEŞTİĞİ YER

KARADENİZ – YAYLALAR VE BATUM TURU

7 GÜN / 5 GECE (5 Gece Otel Konaklaması)

1.GÜN: TUR BAŞLANGICI

Değerli misafirlerimiz 19.30’da Ofislerimizin (İSTANBUL-BURSA- İZMİT – SAKARYA) Önünde Buluşarak Karadeniz Turumuza Başlıyoruz. Otobüsümüzde sizlere ikram edeceğimiz ikramlarımız eşliğinde Bolu yol güzergâhını takip ederek Sinop’a doğru yolumuza devam ediyoruz.

2.GÜN: SİNOP > SAMSUN > ORDU > GİRESUN

Sabah 7 Sinop’a ulaşıyoruz. Değerli misafirlerimize ikram edeceğimiz lunchbox serbest kahvaltıdan sonra turumuza başlıyoruz. Sinop’ta Tarihi Cezaevi, Alaaddin Külliyesini ziyaret ettikten sonra rotamızı Samsun’a doğru çeviriyoruz. Samsun’da alacağımız öğle yemeğinin ardından Bandırma Müze Vapurunu gördükten sonra Samsun’un Çarşamba ilçesinde tek çivi kullanılmadan yapılan Göğceli Cami’ni (Çivisiz Cami) göreceğiz. Cami kim tarafından yapıldığı bilinmemektedir. Caminin içindeki ahşap bir sütunda Hicri olarak caminin, 595 yılında yapıldığı yakın tarihlerde bulunmuş. Çivisiz Camii’nin, gezici irşat ekibi yada Selçuklular tarafından yapıldığı tahmin ediliyor. Miladi olarak 1205 yılı civarında yapıldığı düşünülmektedir. Ardından Yeşil ile mavinin buluştuğu nokta olan sahil yolu güzergâhını takip ederek Ordu’ya doğru yola çıkıyoruz. Ordu’yu yukarıdan seyretmek üzere Ordu sahilinden teleferikle Boztepe’ye çıkıyoruz. Resim çekip çaylarımızı yudumladıktan sonra saat 19 sıralarında akşam yemeğini ve konaklamayı gerçekleştireceğimiz, otelimize varıyoruz.

Oteller: Giresun – Aripsas Otel vb. (3*)

Toplam Mesafe: Bursa – Sinop – Samsun – Ordu – Giresun 935 km

3.GÜN: GİRESUN > TRABZON

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Trabzon’a doğru yola çıkıyoruz. Trabzon’da ilk durağımız 13.yy da I. Manuel Komnenos zamanında yapılmış, 1461 yılında Fatih Sultan Mehmet’in Trabzon’u almasıyla camiye çevrilmiş, 1964 tarihinde müzeye çevrilmiş ve ardından 2013 yılında tekrar camiye çevrilen Pontus Devletinin önemli eserlerinden biri olan Ayasofya Camisini geziyoruz. Ardından Soğuksu Mevkiine doğru yola çıkıyoruz, burada bizi bir 20.yy şaheseri olan Atatürk Köşkü karşılıyor. Atatürk bu köşkte 1934 ve 1937 yıllarında iki kez kalmış, vasiyetinin bir kısmını da bu köşkte yazmıştır. Köşk’ün mimarisi ve bahçesi sizleri büyüleyecek. Burada Trabzon’a has olan Telkari Sanatının örneklerini görebileceğimiz ve satın alabileceğimiz Telkari Atölyesi ve Mağazası görüp alışveriş yaptıktan sonra akşam yemeği ve konaklama için Trabzon’da bulunan otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Oteller: Trabzon – GRAND WAVES vb OTEL (4*)

Toplam Mesafe: Giresun – Trabzon 150 km

4.GÜN: TRABZON > SÜMELA MANASTIRI > UZUNGÖL > RİZE > AYDER YAYLASI

Sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra ilk durağımız Altındere Vadisi olacak. Yeşilliklerin içinde bulunan Karadağ’ın eteklerine kayaya oyularak inşa edilmiş olan Sümela Manastırı mimari harikasını gördüğünüzde şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz 1250 mt yükseklikteki Sümela Manastırı’nı rehberimizin anlatımları eşliğinde bir yandan temaşa ederken bir yandan da Manastır ile alakalı bilgi sahibi oluyoruz. (Not: Sümela manastırı tadilat nedeniyle açık olmaması durumda Altındere vadisine gidilerek dışarıdan anlatım yapılacaktır.) Sümela Manastırı ziyaretimizden sonra Araklı ilçesinde bulunan Özel sektör Çay Fabrikasını geziyoruz ve çay imalatını yerinde görüyoruz. Sonrasında Öğle yemeğimizi Çamburnu tesislerinde aldıktan sonra Uzungöl’e hareket ediyoruz. Uzungöl’de vereceğimiz serbest bir gezintinin ardından Akşam yemeği ve konaklama için Rize Ayder Yaylasında bulunan otelimize varıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Oteller: Ayder – Nehirim Otel

Toplam Mesafe: Sümela > Uzungöl > Rize > Ayder Yaylası 260 km

5.GÜN: BATUM > KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI > ARDEŞEN

Otelde alacağımız kahvaltı sonrasında Ayder yaylasının hiçbir yerde bulamayacağınız havası ve muhteşem doğasında yürüyüş yaparken Gelin Düveni Şelalesini ve diğer şelaleleri gördükten sonra, yaylada vereceğimiz serbest zamanda keyifli bir yürüyüş yapıp yöre insanlarıyla keyifli bir sohbet yapabilirsiniz. Daha sonra Ayder’den ayrılıyor Fırtına Vadisine doğru yola çıkıyoruz. Dileyen konuklarımız Fırtına Deresinde Rafting (EXTRA 80 TL) yapmaları için serbest zaman, veriyoruz.Daha sonra dileyen misafirlerimizle Kaçkar Yayla Turuna (EXSTRA 40 TL) başlıyoruz. Gezeceğimiz yerler arasında Sevdaluk dizisinin çekildiği Şenyuva Köyü, Zilkale Palovit Şelalesini gezdikten sonra Rize Bezinin Dünya’ya nam salmış olan bezlerini tanımak için Rize Bezi Atölyesine gidiyoruz. Ardından Ardeşen’de bulunan otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelde.

Oteller: Ardeşen – Ela Otel (3*)

Toplam mesafe: Batum > Fırtına Vadisi > Ayder > 265 km

6.GÜN: ARDEŞEN > BATUM > GİRESUN

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, dileyen misafirlerimiz ile sabah erken saatlerde BATUM’a gidiyoruz. Liman kenti Batum’da bir yandan şehrin tarihi yapısını koklayacak bir yandan da modern yönünü yansıtan gökdelenlerin eşsiz görüntüsüyle mest olacaksınız. BATUM’da sırayla Piazza Meydanı, Altın Poseidon Heykeli, Virgin

Mary Kilisesi, İzmir Saat Kulesi, Orta Camii’yi ziyaret ettikten sonra serbest zamanın ardından SARP sınır kapısına geri gelip yurda giriş yaptıktan sonra Trabzon’a doğru yolumuza devam ediyoruz. Trabzon’da köftesi ile meşhur Akçaabat’a doğru yola çıkıyoruz. Öğle yemeğimizi alacağımız restaurantta meşhur Akçaabat köftesinin tadına bakıyoruz. Sonrasında akşam konaklayacağımız Giresun’daki otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Oteller: Giresun – Aripsas Otel vb. (3*)

Toplam mesafe: Ayder Yaylası > Sürmene > Giresun > 350 km

7.GÜN: GİRESUN > SAMSUN > AMASYA > İSTANBUL

Kahvaltımızı otelde aldıktan sonra Amasya’ya doğru yola çıkıyoruz. Amasya’da ilk durağımız Hazeranlar Konağı, ardından Yalı Boyu Evleri, Sultan II. Bayezid adına 1485 yılında yapılan içinde camii, medrese, imarethane, türbe, şadırvan ve çeşme bulunan Sultan II. Bayezid Külliyesi, Amasya müzesi, ve Şehzadeler Parkı, Ferhat ile Şirin Su Kanallarını gezdikten sonra Amasya’dan ayrılıyoruz.

Turumuzun sonu.

Toplam mesafe: Giresun > Samsun > Amasya > Bursa > 1000 km

 

TUR ÜCRETLERİ
2/3 Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda 00/02 Yaş 02/06 Yaş 06/12 Yaş
1.750 ₺ 2.100 ₺ 0.00 ₺ 1.050 ₺ 1.340 ₺

 

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER

 • 3*-4* Otellerde 5 Gece Y.P Konaklama
 • Mercedes Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Birinci Gün Lunch Box Kahvaltı
 • Açık Büfe 5 Sabah Kahvaltısı
 • Açık Büfe veya Set Menü 5 Akşam Yemeği
 • Tüm Çevre Gezileri
 • Toprak Turizm Otobüs İçi İkramları
 • Toprak Turizm Güvencesi
 • Toprak Turizm Rehberlik Hizmetleri
 • 1618 Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Tüm Öğle Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Tüm Özel Harcamalar
 • Müze Ören Yeri Girişleri  
 • Yurtdışı Çıkış Harcı ( 50 TL )
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

Kültür Turları Covid Bilgilendirmesi

 

Değerli misafirlerimiz sağlığınız bizler için çok önemli, PUSULA TURİZM olarak Covid-19 sürecinde almış olduğumuz önlemleri bilgilerinize sunarız.

 • Turlarımızda kullanılan araçlarımız da yeni bir genelge yayınlanıncaya kadar %50 kapasite ile hizmet verilecektir; sosyal mesafe kurallarına uygun olarak araçlarda oturma düzeni 1+1 şeklinde olacaktır. (NOT:Aynı Aileden Olmak Şartı ile Beraber oturma imkanı sağlanacak olup aracımızın maksimum kapasitesi Otuz üç yolcu ile sınırlı tutulacaktır.)
 • Sertifikalı dezenfeksiyon şirketleri ile, belirlenen standartlarda araçlarımız düzenli olarak dezenfekte edilmektedir ve kayıt altına alınmaktadır
 • Turlarımızda yer alacak görevli personellerimizin sağlık kontrolleri rutin olarak yapılmaktadır ve gerekli belgelere sahiptirler
 • Paket tur satın alan misafirlerimizin otobüs veya diğer ulaşım araçlarına binişleri öncesinde biniş noktalarımızda tur ulaşım aracına kabul formu görevli personeller tarafından paylaşılarak imzalatılacaktır
 • Araçlarımıza biniş sırasında ateş ölçümü yapılacak olup, bu uygulama tur boyunca her gün rutin olarak tekrarlanacaktır
 • Araçlarımız da koruyucu ekipman (maske, dezenfektan, eldiven) bulunmaktadır ve tüm misafirlerimize dağıtılacaktır.
 • Misafirlerimiz ve personelimizin maske kullanımı zorunludur.
 • Araçlarımızın ön kapı ve arka kapı bölümlerinde araca binişlerde kullanılmak üzere dezenfektan bulundurulmaktadır.
 • Araçlarımızda tek kullanımlık bardak su haricinde ikram dağıtılmayacaktır.
 • Turlarımızın da belirli süreler içerisinde molalar verilerek araç havalandırılması sağlanacaktır.
 • Bagaj alırken ve teslim edilirken tek kullanımlık dezenfektan bezlerle silinecek
 • Rezervasyonunuzu oluşturma esnasında seyahat temsilcisi ile birlikte, HES uygulaması üzerinden kod ile sorgulama gerçekleştirilerek rezervasyon onaylanır.

 

 

GENEL ŞARTLAR (ÖNEMLİ)

Gezi Süresi hareket ve dönüş günü dâhil olmak üzere 6 Gece 7 Gün olup 5 Gece otel konaklamalıdır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı düşünülemez. 0-6 Yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Pusula turizm `in sorumluluğu yoktur. Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 10 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Pusula turizm `de saklıdır. Turun iptali durumunda Pusula turizm iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 30’udur. Turun hareket tarihinden 15 Gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekmektedir. Fiyatlarımıza KDV dâhildir.

ÖNEMLİ NOT:

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Sümela Manastırı 2015 yılından beri Restorasyon ve güçlendirme çalışması içerisinde olduğundan manastır içerisine ziyaret yapılamayabilir. Böyle bir durumda Hava şartları dâhilinde, sis olmazsa manastırı sadece dışarıdan fotoğraflama şansımız olacaktır.

REHBER TAVSİYESİ

Gezi yerlerinde genelde yürüyüş yapacağımızdan dolayı bunu dikkate alarak hazırlıklı gelmenizi ve mevsim koşullarını düşünerek giyinmenizi tavsiye ederiz. (polar/kazak, şapka, güneş gözlüğü, yağmurluk vb.) İnceden kalına doğru bir giyimi tercih ediniz (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz). Ayakkabınız yürüyüşe uygun olmalıdır (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı iyi olur. Küçük bir sırt çantanız bulunmasını tavsiye ederiz. (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı) Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alınmalı. Varsa ilaçlarınız, fotoğraf/video çekiyorsanız yeterince yedek pil bulundurmanız gerektiğini hatırlatır sizleri turlarımızda misafir etmekten mutluluk duyarız.

BATUM HAKKINDA BİLGİLENDİRME

***YENİ KİMLİKLERLE TURA KATILMANIZ GEREKMEKTEDİR.***

Yurt dışına çıkışta kullanılacak kimliklerin eskime (yıpranma / resim ile şahıs arasında ciddi fiziksel değişim meydana gelme vb.) durumlarından ötürü Batum`a girilememesinden Pusula turizm sorumlu değildir.

Batum sınır geçişinde dönemsel yoğunluklardan dolayı geçiş işlemlerinde gecikme yaşanabilir, bu konuda rehberiniz gereken uyarılarda bulunacaktır.

Gürcistan’ın getirdiği yasada, ülke girişlerinde ilaç kabul etmiyor. Bu konuda rehberimiz gerekli bilgilendirmeyi araç içerisinde yine yapacaktır.

Nüfus cüzdanları :

Batum gezisi için Türk vatandaşlarına uygulanan pasaport muafiyeti sayesinde T.C. Kimlikleri ile geçişler sağlanmaktadır. Ehliyet ve diğer kimlik kartları ile geçişler yapılamaz. Nüfus cüzdanları Yeni Kimlik Olmalı ve yıpranmamış olmalı ve Eski kimlik belgesi ise yenilenmelidir.

Anne ve baba ile birlikte seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin Batum’a geçişleri için noterden onaylıMuvafakatname almaları gerekmektedir.

Gürcistan bebekler, çocuklar dâhil kimliklerde fotoğraf talep etmektedir. (Fotoğraf olması zorunludur.)

 Kimliklerdeki deformasyona bağlı Gürcistan sınır geçişinde yaşanacak problemlerden Pusula turizm sorumlu değildir.

Yurt dışından Türkiye’ye pasaportla giriş yapmış olan yabancı misafirlerin Gürcistan’a gidip Türkiye’ye dönebilmesi için Türkiye’ye çoklu (multiple) vize girişi almış olmaları gerekir. Ayrıca Gürcistan’ın pasaportların ya da kimliklerin ait olduğu ülkelerle olan vize protokolüne göre vizeli/vizesiz geçiş sağlanacaktır.

Kalınacak yayla otelleri bungalov ve standart yayla oteli yapısına sahip olup bungalov veya otel bölümündeki konaklamalar otel tarafından belirlenir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur.

Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.

Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapacaktır.

Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve Akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

İKLİM ŞARTLARI

Dört mevsimi yağışlı olabilen genelde ılıman bir iklim tipidir. Cephe ve orografîk yağışlar hâkimdir. Bölgede kıyıya paralel yüksek dağların bulunması yağışların fazlalaşmasına ortam hazırlamıştır. Bu nedenle bölgede yıllık ve günlük sıcaklık farkı fazla değildir. Aynı zamanda bölgede kış çok soğuk olmaz, ancak yağışlı geçer. Yağışlar daha çok yağmur şeklinde olup kar yağışı, don olayları görülebildiği gibi sık sık sis de görülür. Bölgede yaz ayları da ılıman geçer. En sıcak ayın ortalaması 22°C-24°C’ı geçmez. En soğuk ayın ortalama sıcaklığı ise her zaman 0°C’ın üzerindedir.

YAYLA TURLARI

Bu turlarımızda deniz seviyesinden yaklaşık 1700-2300 m yüksekliğe minibüsler ile çıkılmaktadır. Karadeniz-in en önemli özelliğinden biri olan yaylalar içerisinde barındırdığı binlerce bitki türü ve çiçek ile seyrine doyumsuz bir çevreyle ilgili değerdir. Bu turlar sırasında bazen bulutlarında ötesine çıkacağız.

MİNİBÜSLER

Yayla turlarında kullanılacak minibüsler 12-17 kişilik olup yayla yollarındaki zor şartlara elverişli olarak seçilmiştir. Minibüs şoförleri bölgeyi ve yayla yollarını ezbere bilen kişiler olup yöresel şiveleri ile anlattıkları fıkralar ile misafirlerimize bol kahkahalı bir yolculuk yaşatmaktadırlar.

ÖNEMLİ NOTLAR

Paket Fiyatlarımız Otel, Ulaşım ve Çevre gezilerini kapsamaktadır.

Mola yerleri: Düzce Tursan Tesisleri – Osmancık Asya Tesisleri

Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.

Program zamanlamasında (Gün içerisinde gezilecek ziyaret noktalarının sırasında veya günler arasında) Hava Durumu, Yol Durumu vb. gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Pusula turizm kesinlikle sorumlu değildir.

Karadeniz Turlarımız Bölge Yoğunluklarına bağlı olarak mevcut programın içinde gün değişikliği yapılarak aynı programı gerçekleştirir.

Tur programında yer alan ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına veya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. ‘

Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir. Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar Pusula turizm `de saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Pusula turizm misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 30 kişidir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

EKSTRA TURLAR

RAFTİNG

Fırtına Deresinde yapılan rafting, 3+ zorluk derecesine sahiptir. 7`den 70`e herkesin rahatlıkla katılacağı bir parkurdur.7 km uzunluktaki parkurda, 15 in üzerinde rapid bulunmakta ve katılımcıları muhteşem manzaralarla büyülemektedir. 6 kişilik botlar ile her botta bir adet profesyonel rafting rehberi mevcuttur. Botlarda can yeleği, kask, dizlik ve özel sigorta mevcuttur. (RAFTİNG, EKSTRA BİR TURDUR. RAFTİNG ÜCRETİ “80,00 TL”`DİR VE İLGİLİ MÜESSESEYE ÖDENİR.)

ŞENYUVA KÖYÜ,ZİLKALEVE PALOVİT ŞELALESİ EKSTRA GEZİSİ

Kullanılacak minibüsler 14-16 kişilik bölge kooperatiflerinden kiralanan 2015 model ve üstü araçlardır. Gezi içerisinde fotoğraf molaları ve çay molası mevcuttur. (Zilkale, Ekstra Bir Tur Olup Gezi Ücreti “40,00TL”dir)

ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

OTOBÜSLER: (29 – 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

5 travellers are considering this tour right now!